Przegląd przysmaków od LordZeton cz. 1 [recenzja]

Z każdą zamówioną paczką od Lord Zeton, obiecywałam sobie zrobić takie zestawienie.

Po prostu pokazać Wam, co zamawiam, dla kogo i z jakim przeznaczeniem. Razem sprawdzić czy warto czy nie.

Ale jakoś tak zawsze szybko się te suszki rozchodzą…

Tym razem, przed spakowaniem paczek i przed skompletowaniem prezentów, pod wpływem chwili zaplanowałam sesję zdjęciową.

Na szybko, w kilku zdaniach opowiem Wam o produktach Lord Zeton.

Ale zanim prezentacja, może zainteresuje Was kilka zdań o fimie.

Strona internetowa to : lordzeton.pl. W zakładce „NASZA OFERTA” znajdziecie cały asortyment.

Wielki plus za mięsne kategorie- ułatwią szukanie opiekunom alergików 😉

Wszystko prezentuje się bardzo przejrzyście, wyraźnie widać dostępność, gramaturę i cenę. Tak być powinno.

Do tego bardzo realistyczne zdjęcia- dokładnie taki produkt dostajemy finalnie.

Bardzo przydatna jest dla mnie informacja o ilości gryzaków w opakowaniu- czasem ciężko zobrazować sobie 250 gram danego produktu a w LordZeton zawsze wyszczególnione są ilości na sztuki.

Asortyment jest szeroki, przysmaki są w niskich cenach, atrakcyjne dla psów, dbają o dobrą motywację.

Zawsze są szczelnie zafoliowane i wzorowo opisane!

Wysyłka darmowa jest dopiero od 250 złotych dlatego zawsze robię zamówienia grupowe z koleżankami 🙂

A teraz nasze grudniowe zamówienie naturalnych, suszonych przysmaków.

1.Wątroba końska 250 g, ok 16 sztuk, długość między 7-12 cm, 7 zł (link)

Wątroba to cenne źródło witaminy A i C. Niestety końskie podroby nie są dla mnie łatwo dostępne więc chętnie przemycam psom wersję suszoną.

Produkt suchy, raczej miękki, ciężko połamać na mniejsze porcje, jako przekąska dla każdego psa.

 

2. Mięso płaskie, 100% z gęsi, 250 g, ok 23 sztuki, wymiary 3×15 cm, 13 zł (link)

Czyste suszone mięso bez szkodliwych dodatków, gryzak, 80% mięsa, 20% podrobów.

Produkt suchy, dość twardy, kruszący się, można połamać na kilka części, jako przekąska dla każdego psa. Często wykorzystuję je do zabaw węchowych. Gęsina też nie jest częstym mięsem w naszym domu więc zawsze jest to jakieś urozmaicenie smakowe.

 

3. Płuca wołowe 250 g, 12-14 sztuk, 4,50 (link)

Nie ma opcji, żeby moje psy zjadły surowe płuca więc celem zapewnienia odpowiednich wartości odżywczych, dostają suszki i bardzo chętnie je wcinają.

Produkt suchy, miękki, jak gąbka, można porwać na mniejsze lub pokroić nożyczkami, jako przekąska dla każdego psa.

 

4. Ucho wołowe duże miodowe, 1 sztuka, około 50 g, 2,40 zł (link)

Produkt suchy, twardy, dla psów średnich i dużych, psy starsze będą bawić się nim dłużej. Zajmuje psa na dobrych kilka minut, do powolnego jedzenia. Takie ucho zawsze musi być w domu jako czasoumilacz.

 

5. Penis wołowy, 1 sztuka, 12 cm, 3,80 zł (link)

Produkt suchy, bardzo twardy, dla psów dużych, na ostre zęby i mocne szczęki, które będą bawić się nim dłużej. Zajmuje psa na dobrych kilkanaście minut, do powolnego jedzenia. Gryzak bardziej dla Tajsona. Starych zębów Mii wolę w to nie angażować ale na upartego na pewno by zjadła 😉

 

6. Kość sarnia, 1 sztuka, ok 50 g, 20 cm, 2,50 zł (link)

Produkt suchy, bardzo twardy, dla psów dużych, na ostre zęby i mocne szczęki, które będą bawić się nim dłużej. Zajmuje psa na dobrych kilkanaście minut, do powolnego jedzenia. Nie polecam dla seniorów.

Niestety nie przypadł Tajowi do gustu… Chyba jest zbyt twardy i niezbyt atrakcyjny do gryzienia, bez urozmaicenia smaków i faktur. Fajnie było sprawdzić ale nie zamówimy więcej.

 

8. Mięso wołowe rurka-przełyk, 100 g, ok 6 sztuk, ok 15 cm, 4.80 zł (link)

Produkt suchy, dość twardy, dla psów średnich i dużych, które będą bawić się nim dłużej. Zajmuje psa na kilka minut, do powolnego gryzienia. Seniorka także lubi się nad nim zmęczyć ale daje radę 😉 Będą także w kolejnym zamówieniu 🙂

 

9. Żwacze baranie, 100 g, ok 14 sztuk, ok 12-15 cm, 6,40 zł (link)

Największy śmierdziuch. Produkt suchy, miękki, dla każdego psa, na dwa gryzy. Idealny jako przekąska. Psy go uwielbiają. Żwacze są z nami regularnie.

 

10. Kurze serca, 250 g, ok 60 sztuk, 10 zł (link)

Produkt suchy ale dość tłusty. Serducha mocno brudzą ręce, oblepiają, raczej miękkie ale kruche, dla wszystkich psów, na jeden kęs. Zamówiłam je bo były jakąś nowością, wcześniej ich nie miałam. Zużyję do zabaw węchowych i więcej niestety nie zamówię…

 

11. Jelita wieprzowe, 100 g, 30-35 sztuk, długość ok 20 cm, 5 zł (link)

Produkt suchy, raczej miękki, łatwo się przełamuje, dla wszystkich psów. Zajmuje psa na chwilę, szybka przekąska, urozmaicenie. Czasem wystarczy coś niedużego

.

12. Mini paski, filet miękki z kurczaka, 100 g, długość 5-6 cm, około 75 sztuk, 8,50 zł (link) i Filet/ pierś miękka z kurczaka paski, 100 g, ok 23 sztuki, długość 12-15 cm, 8,50 zł (link)

Dwa rodzaje suszonego, czystego mięsa z kurczaka. Produkt miękki, wilgotny i sprężysty. Dla wszystkich mięsożerców. Dla psa jest to jeden gryz, koty lubią się takimi paseczkami bawić trochę dłużej. Polecane także dla starszych milusińskich. Często wykorzystujemy je w zabawach węchowych i różnych innych treningach. Na pewno będą w kolejnym zamówieniu 🙂

 

13. Wymiona wołowe, 250 g, ok 13-15 sztuk, 7 złotych (link)

Kolejne uzupełnianie wartości odżywczych ale i nowe smaki. Produkt suchy, chrupiący, raczej miękki. Zabawa z nim trwa chwilę, odpowiednie są dla każdego psa. Polecane także dla starszych milusińskich. Pyszna przekąska, na pewno jeszcze u nas zagości 😉

Jak możecie zauważyć, gryzaki LordZeton są świetne- zawsze świeże, pachnące i kuszące. Psy są szczęśliwe dostając je w ciągu dnia. 

Za całe widoczne zamówienie zapłaciłam niecałe 90 złotych.

To było chyba nasze czwarte zamówienie, albo piąte… Korzystamy z nich regularnie o czym możecie dowiedzieć się w innych naszych postach,np: smaczki przydatne w nauce klatkowania. Z użyciem suszków, powstało kilka świątecznych prezentów dla psich znajomych i ich futrzanych mordek a także paczuchy dla bezdomniaków. Naprawdę nadają się dla każdego psa. Często bierzemy je też w dalekie podróże bo są świetną przekąską w trakcie wycieczki. Na zdjęciu poniżej, Tajson pałaszujący suszka w trakcie wejścia na Śnieżkę- należało mu się doładowanie!

Moje psy już kolejny rok karmione są surowym mięsem. Zdarza się, że wybrzydzają na podroby, dlatego dbam żeby dostarczać je w jak najlepszej formie, by jednak były obecne w diecie. Kundelciaki po przysmakach LordZeton nie mają niestrawności i problemów żołądkowych więc podaję je z czystym sumieniem 🙂 

Znacie asortyment LordZeton?

Dajcie znać co zamówić następnym razem 😀