O NAS

Kundelciaki to my – Mia, Tajson i Milena.

Od kiedy tylko pamiętam, kochałam psy ponad wszystko! Najbardziej te skundlone- z klapiącymi uszkami, krzywym ogonem, stare i chore. Ponad dziesięć lat temu nastąpiła ta magiczna chwila i przywiozłam do domu szczeniaka… Był śmierdzący, brudny, wyciągnięty z budy ale mój. Pierwszy i wyśniony pies. Nie sądziłam, że ta malutka Mia aż tak zmieni moje życie. Księżniczka jest ze mną do dziś i wiernie trwa przy mnie każdego dnia. Nie poddajemy się zwyrodnieniom- żyjemy miłością i cieszymy się każdym dniem spędzonym razem! W trudach codziennego dnia, towarzyszy nam Tajson – błazen jakich mało. Kolejny adopciak. Niby cztery lata na karku a wciąż dzieciak… Synuś kochany, rozrabiaka ale i wspaniały sportowiec! Zaraz poznacie naszą brygadę!

Dbam o swoje psy jak tylko mogę najlepiej. Niestety zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie zwierzaki mają szansę na dobre życie. Dlatego my, kundelciaki, zrobimy wszystko by choć trochę ulżyć ich cierpieniom. Od kiedy pamiętam, pomagam potrzebującym i pragnę robić to do swoich ostatnich dni. Mam nadzieję, że przyłączycie się do naszych działań!

Każdy maniak (lub po prostu, zwariowany opiekun – nazwijcie to jak chcecie) znajdzie tu nowości, rekomendacje i recenzję używanych przez nas akcesoriów. Jestem matką zakupocholiczką i potrafię zaszaleć… Ale czego nie robi się dla zadowolonych pyszczków?

Wspólnie odkryjemy przed Wami fajne, psiolubne miejsca- od Bałtyku po góry polecimy knajpki, restauracje, kwatery, szlaki turystyczne i wszystkie inne atrakcje gdzie miło ugoszczą czworonoga. Tak, na wakacje też jeździmy razem. Tak, da się! Jesteś ciekawy? Przygotuj się na częste podróże.

A jeśli zmęczeni będziecie już psami, bo przecież ile można żyć w piachu, ślinie i kłakach to i psiamatka wariatka uchyli przed Wami trochę innego, ludzkiego, życia.

Dla każdego coś miłego. Bo kundelciaki nie chcą nudzić a uczyć i bawić 🙂
Zostańcie, obserwujcie, będzie się działo!